اپیزود ٠۵ – اتاق تاریک

در این اپیزود از پادکست، درباره “پُرتیس‌هِد” می‌گیم و از موزیک‌هاش براتون پخش می‌کنیم. بندی که تو کل دوره فعالیتش ٣ آلبوم استودیویی و ١ کنسرت آلبوم منتشر کرده. بِث گیبونز و جِف بارو مهره‌های اصلی این بند هستند.

اپیزود٠۴ – قرنطینه

از وقتی تصمیم گرفتیم مسیر خودمون رو بریم و جای پای کسی قدم نگذاریم; تو قرنطینه‌ایم! در این اپیزود از محدودیت‌ها میگم و نسبت به مود و رنگ لحظه‌هایی که پشت سر گذاشتیم یکسری موزیک پخش می‌کنم.

اپیزود٠٣ – درباره کریس استپلتن

ساعت ۲:۴۷دقیقه است و شهر خاموشه! امشب رو با یک قطعه کلاسیک شروع می‌کنیم که در وصف زیبایی شب نوشته شده. در این اپیزود درباره کریس استپلتن میگم و از آلبوم‌ها و آهنگ‌های هیتش پخش می‌کنم.

اپیزود٠٢ – برنامه ویژه پایان سال٩٨

این یک ویژه برنامه برای تموم کردن سال٩٨ و ما خیلی خوشحالیم که بالاخره تموم شد. فردا یک روز جدیده، یک شروع جدیده و یک زندگی جدید! در این اپیزود نسبت به مود و رنگ لحظه‌ای که سپری می‌کنیم یکسری آهنگ شافل پخش می‌کنم.

اپیزود٠٠ – معرفی

برای آدم‌هایی مثل ما که با تاریک شدن هوا از کرخت بودن در میایم و انرژی لحظه به لحظه تو دالون‌های روانمون جاری میشه; موزیک، تنها راهنما و فانوس راهه. همیشه از غرق شدن در مسیر پر پیچ و تاب زندگی نجاتمون داده و اونجایی که با هیچ ابزاری نتونستیم احساساتمون رو بیان کنیم به کمکمون اومده.

پادکست تِن پی‌ام شبونه ضبط میشه و شنبه‌ ساعت ١٠شب منتشر میشه.

زندگی ارزشمنده، برنمی‌گرده. بیاید برای هر لحظه‌اش یک موزیک انتخاب کنیم، بهش رنگ بدیم و لمسش کنیم. اینجا در تِن پی‌ام از موزیک می‌گیم و پیشنهاد می‌دیم.

Title
.