شنبه 19 شهریور 1401

اپیزود ٠۵ – اتاق تاریک

تو تاریک‌ترین لحظه‌های زندگیتون چیکار می‌کنید؟ انکارش می‌کنید یا باهاش رودررو می‌شید؟ در این اپیزود از پادکست تِن پی‌ام درباره پُرتیسهِد می‌گیم و از موزیک‌هاش براتون پخش می‌کنیم. بندی که تو کل دوره فعالیتش ٣ تا آلبوم استودیویی و ١ کنسرت آلبوم منتشر کرده. بِث گیبونز و جِف بارو مهره‌های اصلی این بند هستند. وقتی کارهای این بند رو گوش میدی، پروگریشن‌ها تو رو تو دل تاریکی از یک نقطه به نقطه دیگه‌ای هدایت میکنه. لحن و صدای سایکدلیک جزی بِث با ساختار هیپ‌دار موزیک، پُره ازجمله‌هایی که تورو تو یه فضای عمیق سایکلدیک میکشونه.. #Portishead #Dummy (1994) #Portishead (1997) #Third (2008) #Roseland NYC Live (2008)
شنبه 16 فروردین 1399

اپیزود ٠4 – قرنطینه

در این اپیزود از پادکست١٠شب از ممنوعیت‌ها و محدودیت‌ها میگیم و نسبت به مود و رنگ لحظه‌هایی که پشت سر گذاشتیم یکسری موزیک شافل پخش می‌کنیم. از وقتیکه خودمون رو می‌شناسیم، از وقتی تصمیم گرفتیم مسیر خودمون رو بریم و جای پای کسی قدم نگذاریم; تو قرنطینه‌ایم.
شنبه 9 فروردین 1399

اپیزود٠٣ – درباره کریس استپلتن

ساعت 2:47دقیقه است و شهر خاموشه! امشب رو با یک قطعه کلاسیک شروع می‌کنیم که در وصف زیبایی شب نوشته شده. در این اپیزود از پادکست تِن پی‌ام درباره کریس استپلتن میگیم و از آلبوم‌ها و آهنگ‌های هیتش پخش می‌کنیم.